Основні переваги роботи з туристичним агенством «ЕтноСвіт»

Найголовнішою перевагою туристичної агенції є успішний багаторічний досвід роботи, а також широкий вибір різних туристичних, екскурсійних, санаторно-курортних, індивідуальних, сімейних і навіть турів корпоративного відпочинку. В агентстві можна замовити будь-який тур. Будь то шоп-тур, екскурсійні авіа/автобусні тури по Україні та за кордон, тури вихідного дня, екскурсії по Києву чи Львову, молодіжний відпочинок, пляжний чи екзотичний тур, екскурсія до Чорнобиля, бізнес тури, дитячий відпочинок, розробка індивідуальних екскурсійних маршрутів, все це вам відкриється разом із «ЕтноСвіт».

Додатково можна скористатися послугами особистого перекладача або особистого гіда, бронювання ресторанів, авіа та залізничних квитків готелів у будь-якій з країн світу. Співробітники компанії гарантують цілодобову підтримку туристам, що знаходяться на відпочинку, медичне страхування, пропонують транспорт в аеропорт або трансфер містом. Пасажирські перевезення здійснюються комфортабельним автомобільним транспортом місткістю від 2 до 56 місць. Можлива доставка документів до офісу чи додому, бронювання квитків на заходи.

Ще однією перевагою туристичної агенції є помірний підхід до ціноутворення, завдяки чому вдається забезпечувати всім без винятку клієнтам демократичну вартість кожного з турів. Тут дуже уважно ставляться до безпеки та комфорту мандрівників, тому завжди ретельно підбирають професійних водіїв та супроводжуючих, місце харчування та проживання мандрівників. Все це дозволяє під час відпочинку забезпечити всім подорожуючим гарний настрій та найкомфортніші умови для відпочинку.

Завдяки достатньому досвіду роботи та любові до своєї справи, співробітники туристичної агенції з року в рік роблять все від них можливе, щоб доставляти подорожуючим радість, розширювати горизонти та відповідно тим самим розвивати туризм в Україні.

Якщо ви все ще не вибрали собі тур до душі, запрошуємо якнайшвидше зробити це та приєднатися до дружної родини любителів незабутніх та яскравих емоцій, що їх дарують цікаві, безпечні та професійно організовані тури з поїздками від професійної туристичної компанії «ЕтноСвіт». Запевняємо вас, буде неможливо круто, незабутньо, дуже цікаво і захоплююче!