Тури по Україні – прекрасна можливість побачити багатогранність рідної країни

Якщо вам подобається подорожувати Україною, і ви завжди прагнете пізнання нових прекрасних місць, якщо ви любите дізнаватися більше про побут інших людей, а також хочете побачити під час екскурсійних турів щось цікаве та нове для себе, тоді подорожі Україною разом із турагентством «ЕтноСвіт» – це саме те, що вам потрібно.

Цікаві екскурсії Україною разом з туристичним агентством – це можливість побачити:

  • багату культурну спадщину нашої прекрасної країни;

  • собори та церкви;

  • Історичні пам'ятки.

Крім того, це шанс стати учасником спеціальних програм, які організовані для поціновувачів активного відпочинку. Саме тому спеціально для всіх тих, хто хотів би отримати море незабутніх та яскравих вражень, в «ЕтноСвіті» підготували величезний вибір екскурсій в Україні на будь-який смак.

До речі, географія охоплення турів Україною дуже велика. Тому звернувшись до послуг туристичної агенції, ви можете замовити не лише пішохідні до екскурсії Києвом або тури вихідного дня Київ, але й також захоплюючі екскурсії з Києва по Україні, тур вихідного дня зі Львова. Можливо за бажанням також замовити екскурсії у Львові, придбати найрізноманітніші екскурсії до Карпат та по всій території Західної України. Для своїх клієнтів у туристичній агенції пропонують акції та знижки на екскурсійні тури та екскурсії Україною зі Львова, Києва та інших міст країни.

Щоб дізнатися про всі тури і напрямки більш детально, звертайтесь до «ЕтноСвіт» за номерами: (097) 730-47-45, (063) 917-57-43, (050) 642-90-11 або пишіть на пошту – [email protected].